davanas.png

Mūsu Dāvanas

 Līgo svētku dāvanu kolekcija 2021 

 

Apskati mūsu jauno

LĪGO DĀVANU KATALOGU

Piedāvājam izsmalcinātus dāvanu komplektus Jūsu īpašajiem dzīves mirkļiem, piemeklējot labākos dzērienus un atbilstošus gardumus no vietējiem ražotājiem. Pārsteidziet un ieprieciniet savus draugus, kolēģus un sadarbības partnerus, pasūtot dāvanas Abavas vīna darītavā!
Mūsu komanda sezonāli maina savu plašo dāvanu klāstu, atbilstoši tendencēm un jaunumiem tirgū.

LAI IEGĀDĀTOS UN LAICĪGI PASŪTĪTU DĀVANAS, LŪDZU SAZINIETIES AR MUMS:

Tālr. 29433223  E-pasts: santa.vanaga@abavas.lv

 

Pēs Jūsu izvēles mēs palīdzēsim

PERSONALIZĒT JŪSU IZVĒLĒTO DĀVANU

...un padarīt to neaizmirstamu.

Piedāvājam dažādus risinājumus svētku dāvanām, ievērojot Jūsu uzņēmuma korporatīvā stila prasības - gan dāvanu komplektus, radītus kopā ar mūsu sadarbības partneriem, gan personificētu iepakojumu vai noformējumu. Zvaniet vai rakstiet, un radīsim svētkus kopā!

Mums patīk laimīgi klienti!

Koorporatīvo klientu nodaļas vadītāja
Santa Vanaga


Tālr. 29433223  E-pasts: pasutijumi@abavas.lv

santa.vanaga@abavas.lv

bg1.png

“Abavas vīna darītavas produkciju izvēlamies tās unikalitātes un kvalitātes dēļ, tādējādi gan atbalstot vietējo ražotāju, kas izmanto tepat, Latvijā, augušas ogas un augļus, gan apliecinot tā augstvērtīgo kvalitāti. Sadarbību uzturam jau vairākus gadus, kas katru sezonu rezultējas un iepriecina ar jauniem dāvanu komplektiem, idejām un īpašiem piedāvājumiem. Kvalitāte, individuāla pieeja saviem klientiem un unikāls, vadošais vietējais produkts savā nišā ir aspekti, kādēļ arī mēs esam izvēlējušies sadarbību ar Abas vīna darītavas kolektīvu.”

Swedbank

 

Pieteikties dāvanu kataloga saņemšanai

Lejupielādē katalogu šeit