Abavas_davanas4-1.png

Iepriecini ar skaistām dāvanām!

 

Apskati mūsu jauno

ZIEMAS DĀVANU KATALOGU

Kā ierasts, sadarbībā ar Latvijas gourmet gardumu ražotājiem esam sagatavojuši skaistus un kvalitatīvus dāvanu komplektus dažādām gaumēm un vajadzībām.
Daži no gardumiem izgatavoti pēc ABAVAS pieprasījuma, sniedzot Jums iespēju pasniegt ekskluzīvu un unikālu dāvanu komplektu  saviem kolēģiem, sadarbības partnieriem un draugiem.

LAI IEGĀDĀTOS UN LAICĪGI PASŪTĪTU KORPORATĪVĀS DĀVANAS, LŪDZU SAZINIETIES AR MUMS:

Tālr. 29433223  E-pasts: santa.vanaga@abavas.lv

 

Pēs Jūsu izvēles mēs palīdzēsim

PERSONALIZĒT JŪSU IZVĒLĒTO DĀVANU

...un padarīt to neaizmirstamu.

Piedāvājam dažādus risinājumus svētku dāvanām - izveidot personalizētas etiķetes kādam no dzērieniem vai sirsnīgu, personalizētu apsveikuma kartiņu, ko pievienot pie dāvanas.

Radīsim īpašo svētku sajūtu kopā!

Koorporatīvo klientu nodaļas vadītāja
Santa Vanaga


Tālr. 29433223  E-pasts: pasutijumi@abavas.lv

santa.vanaga@abavas.lv

bg1.png

“Abavas vīna darītavas produkciju izvēlamies tās unikalitātes un kvalitātes dēļ, tādējādi gan atbalstot vietējo ražotāju, kas izmanto tepat, Latvijā, augušas ogas un augļus, gan apliecinot tā augstvērtīgo kvalitāti. Sadarbību uzturam jau vairākus gadus, kas katru sezonu rezultējas un iepriecina ar jauniem dāvanu komplektiem, idejām un īpašiem piedāvājumiem. Kvalitāte, individuāla pieeja saviem klientiem un unikāls, vadošais vietējais produkts savā nišā ir aspekti, kādēļ arī mēs esam izvēlējušies sadarbību ar Abas vīna darītavas kolektīvu.”

Swedbank