Nedaudz par Mums!

ABAVAS UPES KRASTOS REIZ ATRADĀS VISTĀLĀK EIROPAS ZIEMEĻOS AUGOŠIE VĪNA DĀRZI. ABAVAS IELEJAS REĢIONS IR SENĀS KURZEMES DAĻA, KAS VĒSTURISKI IR BIJUSI PAZĪSTAMA AR PRASMĪGIEM VĪNDARĪŠANAS AMATA MEISTARIEM.
MŪSDIENĀS ŠAJĀ PUSĒ SAIMNIEKO KAISLĪGI JAUNĀS SKOLAS VĪNDARI - BARKĀNU ĢIMENE, KAS NOSAUKUŠI SAVU VĪNDARĪTAVU AUGLĪGĀS ABAVAS IELEJAS VĀRDĀ - ABAVAS.

Iedvesma un vēlme iekopt vīna dārzu un izveidot vīna darītavu Latvijā Mārtiņam un Lienei radās apceļojot vecās Eiropas vīna darītavas. 2010.gadā pie Sabiles iestādot vīnogu dārzu un dibinot vīna darītavu sapņa piepildīšana tika aizsākta. Pēc vairākiem darbības gadiem Abavas vīna darītava veiksmīgi iekārtota bijušā pārtikas ražotnes telpās Slampē, netālu no Abavas upes sākuma.
Desmit gadu pastāvēšanas laikā Abavas dibinātāju komandai ir pievienojušās Krasovsku un Gadzjus ģimenes, kas tāpat kā Barkāni, tic un vēlas turpināt attīstīt šo skaisto un spēcīgo zīmolu.

Iepazīsties ar

ABAVAS SPĀRES STĀSTU

Ziemeļu tautas tic, ka cilvēks un daba ir nešķirami. Barkānu ģimene par savas vīndarītavas simbolu ir izvēlējusies spāri. Abavas ielejā tās ir sastopamas vairāk nekā 50 sugu veidā.
Spārei simboliski ir uzticēts pārvaldīt un apvienot to, kas nāk no zemes, ūdens un gaisa -abavas ielejas dabas velšu un cilvēka radošuma, un meistarības gara simbiozi. Abavas saimnieki ar dzērienu veidošanu citus dara laimīgus, paši izbauda dzērienu radīšanas prieku - no jaunām idejām līdz ražas novākšanai, sadarbojoties ar uzticamiem zīmolasekotājiem, prezentējot to tirgotājiem, vīnziņiem un žūrijai starptautiskos konkursos. Pateicoties lieliskai komandai un spītam, saražotais dzērienu daudzums katru gadu proporcionāli palielinās, un Abavas ar lepnumu varam sevi dēvēt par Latvijas lielāko vīnadarītavu.

MŪSU KOMANDA

Nākšana kopā ir sākums. Turēšanās kopā ir progress.

Darbs kopā ir veiksme.

Henry Ford

1/1

MŪSU SASNIEGUMI

Abavas vīna darītava - godagots laureāts neskaitāmos starptautiskos

dzērienu konkursos.

SEKO MUMS:

ES ATBALSTS UN PROJEKTI:

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram

ABAVAS ĢIMENES VĪNA DARĪTAVA 

ir Mārtiņa un Lienes Barkānu ģimenes izveidots un attīstīts uzņēmums, kurš nodarbojas ar kvalitatīvu dzērienu

darīšanu no Latvijā audzētiem

augļiem un ogām.