hero-image-par-mums-2.png

Nedaudz par Mums!

123Abavas_katalogs_skices-4-s-(1)-2.png

ABAVAS UPES KRASTOS REIZ ATRADĀS VISTĀLĀK EIROPAS ZIEMEĻOS AUGOŠIE VĪNA DĀRZI. ABAVAS IELEJAS REĢIONS IR SENĀS KURZEMES DAĻA, KAS VĒSTURISKI IR BIJUSI PAZĪSTAMA AR PRASMĪGIEM VĪNDARĪŠANAS AMATA MEISTARIEM.
MŪSDIENĀS ŠAJĀ PUSĒ SAIMNIEKO KAISLĪGI JAUNĀS SKOLAS VĪNDARI - BARKĀNU ĢIMENE, KAS NOSAUKUŠI SAVU VĪNDARĪTAVU AUGLĪGĀS ABAVAS IELEJAS VĀRDĀ - ABAVAS.

Iedvesma un vēlme iekopt vīna dārzu un izveidot vīna darītavu Latvijā Mārtiņam un Lienei radās apceļojot vecās Eiropas vīna darītavas. 2010.gadā pie Sabiles iestādot vīnogu dārzu un dibinot vīna darītavu sapņa piepildīšana tika aizsākta. Pēc vairākiem darbības gadiem Abavas vīna darītava veiksmīgi iekārtota bijušā pārtikas ražotnes telpās Slampē, netālu no Abavas upes sākuma.
Desmit gadu pastāvēšanas laikā Abavas dibinātāju komandai ir pievienojušās Krasovsku un Gadzjus ģimenes, kas tāpat kā Barkāni, tic un vēlas turpināt attīstīt šo skaisto un spēcīgo zīmolu.

bg1.png

Iepazīsties ar

ABAVAS SPĀRES STĀSTU

Ziemeļu tautas tic, ka cilvēks un daba ir nešķirami. Barkānu ģimene par savas vīndarītavas simbolu ir izvēlējusies spāri. Abavas ielejā tās ir sastopamas vairāk nekā 50 sugu veidā.
Spārei simboliski ir uzticēts pārvaldīt un apvienot to, kas nāk no zemes, ūdens un gaisa -abavas ielejas dabas velšu un cilvēka radošuma, un meistarības gara simbiozi. Abavas saimnieki ar dzērienu veidošanu citus dara laimīgus, paši izbauda dzērienu radīšanas prieku - no jaunām idejām līdz ražas novākšanai, sadarbojoties ar uzticamiem zīmola sekotājiem, prezentējot to tirgotājiem, vīnziņiem un žūrijai starptautiskos konkursos. Pateicoties lieliskai komandai un spītam, saražotais dzērienu daudzums katru gadu proporcionāli palielinās, un Abavas ar lepnumu varam sevi dēvēt par Latvijas lielāko vīnadarītavu.

sp%C3%84%C2%81res_small_edited.jpg

MŪSU KOMANDA

Nākšana kopā ir sākums. Turēšanās kopā ir progress.

Darbs kopā ir veiksme.

Henry Ford
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

MŪSU SASNIEGUMI

Abavas vīna darītava - godagots laureāts neskaitāmos starptautiskos

dzērienu konkursos.

CiderWorld-Award-19_Badge_gold.png
unnamed (1).jpg
unnamed (2).jpg
unnamed.jpg
FCC2019_Silver.jpg
f16a27fd1e3962e81f9912b3b339598d-e155971
download.jpg
wine-award-silver.png
wine-award-bronze.png